Perfumy szyprowe damskie

Szyprowe zapachy damskie kategoryzowane są jako jedne z najbardziej eleganckich i stylowych. Rekomendowane są dla odważnych kobiet, o mocnym charakterze, które sięgają po swoje marzenia. Wśród wielu pięknych szyprów, znajdziesz u nas także perfumy inspirowane, które zachwycą Cię jakością i trwałością.

Jak pachną perfumy szyprowe damskie?

Historia szyprowych zapachów damskich sięga do roku 1917, w którym to Francois Coty stworzył kompozycję o nazwie Chypre — po francusku oznacza ona Cypr.

Do tej kompozycji zastosował mech dębowy, cytrusy i żywicę, co było nowością w tamtych czasach. Coty dał podwaliny pod zupełnie nową rodzinę zapachową, która charakteryzuje się luksusem i przepychem. Damskie zapachy szyprowe mają w sobie pierwiastek leśny, ziemisty, delikatnie mroczny i zazwyczaj uzupełniane są przez rześkie nuty cytrusowe i delikatne kwiaty.

Na stronie Paryskich Perfum znajdziesz wiele zapachów szyprowych, ale to jeszcze nie wszystko, ponieważ oferujemy także nasze autorskie kompozycje perfum inspirowanych! Aby stworzyć zapach, który jak najwierniej odzwierciedla swój perfumeryjny oryginał, używamy najwyższej jakości składników.

Nasze substancje zapachowe pochodzą dokładnie z tych samych źródeł, co składniki do perfum oryginalnych.

Jeśli pragniesz odkryć piękno tej grupy zapachowej, to koniecznie sprawdź Chloé Nomade z eleganckim mchem dębowym, wyraziście paczulowe Thierry Mugler Angel Muse oraz paczulowo-mandarynkowe Jimmy Choo Jimmy Choo.

Jakim kobietom spodobają się damskie zapachy szyprowe?

W tej kwestii trwa odwieczna debata, która rysuje dość klarowny podział wśród naszych Klientek: damskie perfumy szyprowe kocha się całym sercem albo raczej się ich unika. Ta rodzina zapachowa podkreśla niezależność charakteru, a także dodaje pewności siebie.

Pierwsze zapachy szyprowe były dosyć ostre i bardzo charakterystyczne, ale współczesne szypry zostały złagodzone przez połączenie ich z rodziną owocową, kwiatową, zieloną, czy skórzaną. Dzięki tej zmianie szypry najpełniej współgrają z silnymi i niezależnymi kobietami w każdym wieku.

Wśród perfum inspirowanych na stronie naszej perfumerii znajdziesz odpowiedniki znanych marek perfumeryjnych, które zachwycą Cię jakością i trwałością zapachu. To nie jest tylko nasza opinia — zadowolone Klientki zostawiają swoje szczere komentarze pod produktami.

Zależy nam na tym, aby każda kobieta była zadowolona ze swojego wyboru, dlatego też dajemy aż 90 dni na zwrot zapachu, jeśli stwierdzisz, że nie jest to miłość od pierwszego powąchania. Jesteśmy zdania, że każdy zasługuje na dobre samopoczucie i odrobinę luksusu, a czasami trzeba ich po prostu trochę dłużej poszukać!

Najpiękniejsze damskie perfumy szyprowe

W naszym osobistym rankingu najpiękniejszych damskich perfum szyprowych znajdują się klasyki, o których na pewno słyszałaś. Pierwsze z nich to paczulowo-drzewne Giorgio Armani Si, a zaraz za nimi są klasyczne i uwielbiane przez kobiety na całym świecie Bottega Veneta Bottega Veneta z wyrazistą nutą mchu dębowego, paczuli i bergamotki.

Nie zapomnij sprawdzić także tych: Lancôme Idôle z cedrem i paczulą oraz Gucci Guilty Love Edition z paczulą i maliną.