Perfumy Clinique

Amerykańska marka Clinique powstała w latach 60. i już od samego początku przykładała wagę do tego, aby pielęgnacja twarzy była dopasowana do potrzeb skóry. Z czasem, obok kremów, żeli do mycia twarzy oraz peelingów, pojawiły się również Clinique perfumy, które zachwyciły kobiety w Ameryce, a także poza nią.

Clinique - jak powstała marka słynnych 3 Kroków w pielęgnacji?

Powstanie słynnej marki Clinique, która opiera swoje formuły na dokładnych testach alergologicznych oraz badaniach laboratoryjnych, to lata 60. ubiegłego wieku. Właśnie wtedy magazyn mody Vogue opublikował artykuł pióra Carol Philips, opisujący nowe podejście do codziennej pielęgnacji cery.

Dermatolog Norman Orentreich zasugerował, że kondycję skóry można polepszyć i tyczy się to naprawdę wszystkich typów cery. Zalecił on nowatorskie, jak na tamte czasy, kroki w pielęgnacji, czyli oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie. Do tego dołożył ochronę przed słońcem i tak rozpoczął historię marki Clinique.

W ofercie Clinique dostępne są zestawy złożone z mydła oczyszczającego, toniku złuszczającego oraz kremu nawilżającego, a także pojedyncze produkty do pielęgnacji oraz do makijażu. Clinique zapachy to odrębna gałąź, która zaczęła tworzyć się w 1971 roku, wraz z pojawieniem się Aromatics Elixir.

Clinique perfumy - zaczęło się od Aromatics Elixir

Pierwszy zapach, który idealnie wpisał się w potrzeby i pragnienia kobiet w latach 70., to kultowy już Aromatics Elixir. Jego szyprowo-aldehydowa kompozycja jest niczym magiczna mikstura utworzona z nut kadzidła, rumianku, szałwii muszkatołowej i drzewa różanego.

Aromatics Elixir Clinique woda perfumowana to dzieło Bernarda Chanta, który na stałe wpisał się do kroniki perfumiarstwa, właśnie m.in. za perfumy Clinique Aromatics Elixir, które reprezentują jego fascynację aromatami szyprowymi, esencjonalnymi i bardzo sensualnymi.

Clinique zapachy to w następnej kolejności cała rodzina Happy oraz My Happy. Oczywiście w czasie pomiędzy powstawały kolejne odsłony Aromatics Elixir, np. Aromatics Elixir Premier, Aromatics in Black czy Aromatics Elixir Perfumer’s Reserve, a także pojedyncze kompozycje, np. Calyx, Beyond Rose czy Chemistry.

Clinique - woda toaletowa i perfumowana skrojona na miarę potrzeb

Czy wiesz, że w małopolskim Bukownie rozlewamy do naszych flakonów mieszanki zapachów, które urzekają swoim pięknem? Tak mówią nasze Klientki i nasi Klienci, ale zawsze namawiamy do tego, aby takie informacje sprawdzić na własnej skórze.

Doskonale wiemy, że część z Was chce po prostu kupić wspaniałe Clinique perfumy, ale jest również grupa, która szuka zamienników wysokiej jakości, z potwierdzonym wysokim stopniem zaperfumowania. Właśnie z myślą o tych, którzy chcą mieć wybór i chcą zafundować sobie odrobinę przyjemności, tworzymy kompozycje własne pod marką Paryskie Perfumy.

Wszystkie formuły przygotowuje profesjonalny perfumiarz, a składniki do jego kompozycji sprowadzamy jedynie z Europy. Zależy nam na tym, aby każdy był zadowolony i odkrywał świat piękna na własnych zasadach, dlatego też w sklepie paryskie.pl oferujemy aż 90 dni na zwrot naszych kompozycji. Działamy tak, ponieważ jesteśmy zdania, że albo wielka miłość, albo nic z tego!