Perfumy damskie drzewne

Wiele rodzin zapachów jest kuszących i pięknych, ale to właśnie damskie zapachy drzewne są kunsztownymi kompozycjami, które mają w sobie klasę i elegancję. Sprawdź, naszą ofertę na perfumy znanych marek oraz perfumy inspirowane z kategorii drzewnej i wybierz te, które Cię całkowicie zachwycą!

Czym charakteryzują się damskie perfumy drzewne?

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrze zdefiniować damskie zapachy drzewne, to chyba najlepiej opiszą je przymiotniki takie jak: aksamitny, wielowymiarowy, cienisty i chropowaty. Ta chropowatość odnosi się do struktury, która ma wyobrażać korę drzewną i sugeruje przestrzenność i tajemnicę perfum.

Na stronie Paryskich Perfum znajdziesz nie tylko zapachy znanych marek, ale przede wszystkim wysokiej jakości zamienniki perfum, które stworzyliśmy w oparciu o wielkie dzieła perfumeryjnego świata. Wszystko po to, aby każda Klientka mogła wybrać dokładnie takie zapachy drzewne, jakie będzie chciała. Dzięki bogatemu wyborowi perfum lanych możesz zdecydować się nie na jeden, ale na kilka zapachów drzewnych do swojej pachnącej kolekcji!

Nie musisz obawiać się, że kupujesz kota w worku – na każdy zapach masz aż 90 dni od daty zakupu na testy, aby przekonać się, czy dana kompozycja odpowiada Ci pod kątem struktury i trwałości. Perfumy ze śladowym zużyciem przyjmujemy od ręki.

Jakie damskie perfumy drzewne pasują na każdą okazję?

Wśród wielu drzewnych perfum damskich znaleźliśmy kompozycje, które bezapelacyjnie zasługują na miano perfum uniwersalnych, a nawet ponadczasowych. Takim tytułem okrzyknęliśmy jednomyślnie Chanel Chance Eau Fraiche z duetem cedr i cytryna, a także nietuzinkowe perfumy Lolita Lempicka Fleur de Corail, w których odnajdziesz drewno z morza oraz plumerię.

Drzewne perfumy damskie, które użyjesz na każdą okazję to Marc Jacobs Daisy Paradise z wyrazistą nutą dębu. Wyjątkowy i harmonijnie skomponowany zapach Dior Miss Dior Rose Essence zawiera w sobie ciepłe drzewo gwajakowe, które otuli cię niczym kaszmirowy szal.

Zamszowe, niemal cieniste perfumy Roberto Cavalli Just Cavalli rozpieszczą Cię aromatem drzewa różanego, a Estée Lauder Beyond Paradise ukoją gładkim drzewem herbacianym.

Wybierz perfumy damskie z nutami drzewnymi, które najbardziej pasują do Ciebie!

Wiemy, że każdy zasługuje na dobre samopoczucie i odrobinę piękna, dlatego też tworzymy wysokiej jakości zapachy w przystępnych cenach. Nasze kompozycje powstają z najlepszych składników, które pozyskujemy z dokładnie takich samych źródeł, z których pochodzą składniki oryginalnych perfum.

Decydując się na francuskie perfumy z naszej rozlewni, masz pewność, że wybierasz właściwie, ponieważ wysoka jakość jest potwierdzona certyfikatem Dobrej Praktyki Produkcyjnej.

Wśród perfum damskich z nutami drzewnymi, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych Klientek, znajdują się m.in. Calvin Klein Euphoria z wyraźną nutą mahoniu, Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver z aksamitną wetywerią oraz Tom Ford Soleil de Feu z ciepłym podbiciem drzewa sandałowego.