Perfumy Bottega Veneta

Dla kogo
Typ zapachu
Marka
Pora roku
Okoliczność
Intensywność
1 - 2 z 2 produktów

Marka Bottega Veneta to synonim luksusu i włoskiej elegancji, a sama nazwa jest tłumaczona po prostu jako sklep wenecki. Co kryje się za tą pozorną grą przeciwieństw i dlaczego Bottega Veneta zapachy są jednymi z najpiękniejszych w całych Włoszech? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

Bottega Veneta włoska marka z tradycją

Nie każda marka to imię i nazwisko założyciela lub założycielki. Bottega Veneta wywodzi się od prostego, rzemieślniczego sklepu z wyrobami skórzanymi, który po prostu trafił w sprawne ręce dyrektora artystycznego Tomasa Maiera.

Jak się okazało, połączenie rzemieślniczego doświadczenia z kreatywną myślą i koncepcją niemieckiego designera wystarczyły, aby wynieść włoską markę na piedestał najbardziej luksusowych brandów w całej Europie.

Bottega Veneta zasłynęła galanterią skórzaną o specyficznej metodzie obróbki - torebki powstawały ze splecionej w warkocz skóry, a sposób plecenia nazywa się intrecciato. Sposób wykonania galanterii stał się znakiem rozpoznawczym marki i Bottega Veneta nie musiała już dłużej martwić się o promocję swoich produktów poprzez wielkie logo.

Bottega Veneta perfumy - kunszt zamknięty w prostej formie

Bottega Veneta zasłynęła trzema modelami torebek, które możemy spokojnie określić mianem it bag, a są to: Knot, Veneta i Cabat. Perełki z galanterii skórzanej okazały się wielkim hitem i są chętnie kupowane przez klientki na całym świecie.

Torebki ze skóry, wytwarzane rzemieślniczą metodą to nie wszystko, co dała nam marka Bottega Veneta. Zapachy to oczywiście kolejna gałąź przemysłu fashion, która okazała się hojna dla włoskiego konceptu modowego.

Pierwszy flakon perfum miał swoją premierę w 2011 roku i był to zapach o nazwie Bottega Veneta. Perfumy mają w składzie mech dębowy, paczulę, różowy pieprz i oczywiście skórę. Ta szyprowo-skórzana kompozycja jest chyba jedną z najlepiej rozpoznawalnych, kunsztownych formuł domu mody Bottega Veneta.

To oczywiście nie koniec perfumeryjnej rodziny Bottega Veneta, ponieważ po sukcesie pierwszego flakonu perfum powstały kolejne kompozycje, m.in. Knot z 2014 roku, Bottega Veneta Pour Homme z 2013 roku oraz kolekcja Illusione zapoczątkowana w 2019 roku.

Bottega Veneta - zapach luksusu

Nasza firma Paryskie Perfumy to zespół skomponowany z dobrze pasujących do siebie pasjonatów perfum. Dokładnie tak samo jest w przypadku naszych autorskich kompozycji!

Serce zapachów Paryskie Perfumy to misternie skomponowane formuły, nad którymi czuwa profesjonalny perfumiarz, a wszystkie składniki zapachowe to substancje, które sprowadzamy z Europy.

Chcemy zapewnić każdej miłośniczce i każdemu miłośnikowi perfum odrobinę luksusu, dlatego oferujemy zarówno oryginalne Bottega Veneta perfumy, jak i nasze kompozycje zapachowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i do rozpiętości budżetu.

Czy nasze zapachy są naprawdę tak dobre, jak piszą o nich zadowolone Klientki i zadowoleni Klienci? Nie musisz wierzyć nam na słowo. Każdy zapach z naszej autorskiej kolekcji możesz kupić i śmiało przetestować, aby mieć pewność, czy to wielka miłość, czy jednak nie. Na zwrot masz 90 dni od daty zakupu, a flakony ze śladowym zużyciem przyjmujemy od ręki!