Perfumy męskie Givenchy

Dla kogo
Typ zapachu
Marka
Pora roku
Okoliczność
Intensywność
1 - 9 z 9 produktów

Męskie perfumy Givenchy to klasyka elegancji, która za każdym razem łączy się z charyzmą i niepowtarzalną energią, którą emanuje męska osobowość. Sprawdź klasyczne zapachy męskie Givenchy oraz nasze wersje perfum inspirowanych, żeby wybrać dokładnie taki zapach, na jaki masz ochotę!

Givenchy 一 męskie zapachy z klasą

Francuska elegancja jest rozpoznawalna z daleka i dotyczy to zarówno garderoby, jak i perfum. Francuzi mają wyrobiony dobry gust i nie obawiają się go eksponować na różne sposoby. Męskie perfumy Givenchy rozpoznasz po pięknym ornamencie, który jest utworzony z poczwórnej litery G w czterech różnych pozycjach.

Faktem jest, że wiele topowych marek inwestuje dużo środków w reklamę czy identyfikację wizualną, które później przekładają się na rozpoznawalność brandu. To zawsze wiąże się z wysoką ceną, jaką musimy zapłacić za dany produkt. W naszej perfumerii internetowej chcemy podkreślić coś zupełnie innego.

Skrupulatnie odtwarzamy kompozycje znanych marek, aby maksymalnie zbliżyć się do ich oryginalnych wersji, a ponadto stawiamy na wysokiej jakości składniki, dokładnie te same, z których korzystają duże brandy. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom możemy zaoferować wysoką jakość w przystępnej cenie. Sprawdź na własnej skórze, jak wspaniale rozwija się zamiennik Givenchy Gentleman i zadecyduj, czy chcesz mieć go w swojej toaletce.

Dla kogo polecane są męskie perfumy Givenchy

Perfumy męskie Givenchy to elegancja i klasa, które nie dają się łatwo sklasyfikować. Dzięki tej różnorodności możesz szukać swojego ulubionego zapachu zarówno po poszczególnych nutach, jak i po ogólnym wydźwięku, jaki perfumy Givenchy dla mężczyzn pozostawiają na skórze.

Męskie perfumy Givenchy Gentleman i wszystkie flankiery, które pojawiły się z czasem, to kompozycje opisujące eleganckiego mężczyznę, pełnego wewnętrznej charyzmy, odwagi w dążeniu do wyznaczonych sobie celów, a jednocześnie wrażliwego na piękno otaczającego go świata.

Zapach Givenchy Gentleman Only to zuchwałość zielonej mandarynki połączonej z wytrawnym różowym pieprzem oraz bardzo udane połączenie cedru i kadzidła. Z kolei Givenchy Gentleman Intense są skrojone dla ekspresyjnych mężczyzn, którzy stawiają na ponadczasowe połączenie kardamonu, irysa i cedru.

Które zapachy męskie Givenchy są najlepsze?

Wcale nie tak łatwo wskazać, które perfumy Givenchy męskie są najlepsze, ponieważ każda z kompozycji oferuje coś innego i niepowtarzalnego.

Zniewalające swoją głębią perfumy męskie Givenchy Pi to matematycznie wyliczone proporcje pomiędzy estragonem, anyżem a wanilią, migdałem i fasolą tonka. Z kolei klasyczne Givenchy pour Homme to połączenie kolendry, fiołka, ekstraktu lawendowego i labdanum.

Wszystkie pierwowzory możesz odnaleźć na półkach naszej perfumerii Paryskie Perfumy w bliźniaczo podobnych kompozycjach, które oferują wysoką jakość i przystępną cenę. Jedyne, co musisz zrobić, to sprawdzić je na własnej skórze i zadecydować, które podobają Ci się najbardziej! Jeśli perfumy lane nie będą Ci odpowiadać, to masz aż 90 dni na odesłanie ich z powrotem do nas. Flakony ze śladowym zużyciem przyjmujemy od ręki.