Perfumy Paco Rabanne

Dla kogo
Typ zapachu
Marka
Pora roku
Okoliczność
Intensywność
1 - 10 z 16 produktów
 • nowość
  Inspirowane Paco Rabanne Phantom 

  N° 555

  Paris Perfumes
  30ml35,70

  Oryginał

  Paco Rabanne Paco Rabanne Phantom

  469,00

  Poznaj
 • Lady Million

  Paco Rabanne
  30ml271,50

  Zamiennik

  N° 58

  35,70

  Poznaj
 • 1 Million

  Paco Rabanne
  50ml297,80

  Zamiennik

  N° 151

  35,70

  Poznaj
 • One Milion Lucky

  Paco Rabanne
  100ml374,70

  Zamiennik

  N° 423

  35,70

  Poznaj
 • Invictus

  Paco Rabanne
  50ml415,50

  Zamiennik

  N° 69

  35,70

  Poznaj
 • Paco Rabanne Phantom

  Paco Rabanne
  100ml469,00

  Zamiennik

  N° 555

  35,70

  Poznaj
 • Paco Rabanne Fame

  Paco Rabanne
  50ml499,90

  Zamiennik

  N° 586

  35,70

  Poznaj
 • Invictus Victory

  Paco Rabanne
  100ml500,00

  Zamiennik

  N° 501

  35,70

  Poznaj
 • One Milion

  Paco Rabanne
  200ml549,00

  Zamiennik

  N° 471

  35,70

  Poznaj
 • Lady Milion Prive

  Paco Rabanne
  50ml376,10

  Zamiennik

  N° 442

  35,70

  Poznaj

Młody Paco Rabanne był nonkonformistą, uwielbiał szokować, ale właśnie dzięki temu sprawił, że jego późniejszy dom mody zyskał tak duży rozgłos. Tak było ze wszystkim — najpierw z projektami biżuterii, później z projektami ubrań, a na końcu z zapachami. Paco Rabanne perfumy są niepokornym odzwierciedleniem natury hiszpańskiego mistrza!

Paco Rabanne — hiszpański architekt, który wkroczył do świata mody

Eleganckie małe czarne — nie były to modele sukienek, o których śnił hiszpański projektant. Jego kreacje musiały być wyraziste, zauważalne, a najlepiej, jeśli do tego wszystkiego szokowały. W projektach Paco Rabanne możemy odnaleźć fascynację symetrią, misternym łączeniem mniejszych form w większe całości oraz wielkie zamiłowanie do sztuki.

Paco Rabanne upodobał sobie niekonwencjonalne materiały, które do tej pory nie były wykorzystywane w modzie - „szył” z metalu, papieru i plastiku, fascynował się kosmosem i futuryzmem. Uznaje się, że jest on ojcem nurtu w modzie o nazwie space-age.

Wielką sławę przyniosły mu projekty kostiumów do francusko-włoskiego filmu Sci-Fi Barbarella, w którym młodziutka Jane Fonda nosiła jego srebrzyste projekty, ratując jednocześnie Ziemię przed zagładą.

Brigitte Bardot w teledysku do utworu Contact, do którego słowa napisał Serge Gainsbourg, nosiła sukienkę projektu Paco Rabanne, która wpisała się na stałe do kroniki historii mody.

Paco Rabanne — perfumy, które podbiły serca kobiet i mężczyzn na całym świecie

Paco Rabanne perfumy są jak połączenie sztuki i wysokiej klasy rzemiosła — zapach jest piękny i zawsze zostawia przestrzeń do podziwiania go i snucia własnych interpretacji. Pierwsze Paco Rabanne zapachy powstały w roku 1969 i były to Calandre — kompozycja kwiatowo-aldehydowa i szyprowo-kwiatowe Eau de Calandre.

W 1986 roku powstała kompozycja Eau de Metal, która była hołdem dla ukochanego przez projektanta materiału. Kolejne zapachy to pasmo niekończących się sukcesów, ponieważ prawie każdy z nich zapisał się na stałe w historii perfumiarstwa.

Paco Rabanne woda perfumowana Ultraviolet z 1999 roku to kompozycja orientalno-kwiatowa z chłodną nutą pieprzu i papryczki pimento. Paco Rabanne XS oraz Black XS dla niej i dla niego to słodkie, zmysłowe kompozycje, które podbijają serca już kolejnych pokoleń.

Paco Rabanne — zapachy, które chcesz nosić codziennie

Wiemy, że woda toaletowa Paco Rabanne oraz Paco Rabanne woda perfumowana to marzenie wielu naszych Klientek i Klientów i z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę różnych zapachów, w 100% oryginalnych.

Stworzyliśmy markę Paryskie Perfumy z własnymi kompozycjami, ponieważ wierzymy, że każdemu należy się odrobina przyjemności. Oferujemy kompozycje zapachowe o wysokim stopniu zaperfumowania, które są trwałe i świetnie nawiązują do swoich oryginałów. Ceny kompozycji własnych są dopasowane do różnych możliwości budżetowych.

Na stronie paryskie.pl przeczytasz wiele pochlebnych opinii na temat kompozycji zaprojektowanych przez naszego profesjonalnego perfumiarza, ale nie musisz wierzyć im na słowo.

Poczytaj o nutach zapachowych, wybierz flakon i przetestuj zapach na własnej skórze. Dajemy Ci 90 dni na zwrot, jeśli okaże się, że wybrana kompozycja nie jest wielką miłością. Chcemy, żeby każdy mógł być zadowolony ze swoich wyborów!