Perfumy Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent był utalentowany, pracowity, a do tego skryty w sobie i małomówny. Na szczęście jego miłość do mody dodawała mu skrzydeł na każdym kroku i utorowała drogę do sukcesu. YSL perfumy to również wielkie dzieła francuskiego projektanta, które na zawsze wpisały się na karty kronik ze świata fashion & beauty.

Yves Saint Laurent — geniusz mody już od najmłodszych lat

Zaledwie siedemnastoletni Yves Saint Laurent pojechał do Paryża z teczką własnych rysunków, aby zacząć swoją prawdziwą przygodę z modą. Jego wielki talent sprawił, że szybko dostrzegły go właściwe osobistości ze świata mody i młody Yves trafił pod skrzydła Christiana Diora, u którego zaczął pracę na stanowisku głównego projektanta.

W roku 1957 po śmierci Diora objął funkcję dyrektora artystycznego domu mody. Jednak nie do końca było mu po drodze z formalnym i eleganckim stylem, który reprezentował nestor francuskiej mody. Po wielu trudnych przejściach, które spotkały Yves’a w wojsku i po latach zmagania się z traumatycznymi wspomnieniami, założył on w 1961 roku swój własny dom mody.

Yves Saint Laurent stworzył modę, którą pokochali bitnicy i francuska awangarda artystyczno-intelektualna. Jego projekty idealnie trafiły w gusta kobiet, które chciały być wyemancypowane, niezależne i silne, ale nie chciały przy tym rezygnować ze swojego seksapilu.

YSL — perfumy, które są znane już od wielu dekad

Nieśmiałość w życiu prywatnym zupełnie nie przeszkadzała Yvesowi w dążeniu do wyznaczonych celów w życiu zawodowym. Męska kompozycja zapachowa YSL — perfumy Yves Saint Laurent Pour Homme ujrzała światło dzienne wraz z przepięknymi fotografiami autorstwa Jeanloupa Sieffa. Na zdjęciach pozował piękny, zupełnie nagi Yves. Kampanii towarzyszył niemały skandal.

YSL woda perfumowana Opium to kolejny zapach, który pojawił się w domu mody YSL i znów wywołał poruszenie. Wiązało się to z kolei z pięknymi fotografiami Helmuta Newtona, który całą kampanię opatrzył hasłem: Opium. Dla tych, którzy są uzależnieni od Yves Saint Laurent.

Oczywiście skandale wokół obu kompozycji zapachowych przyniosły im rozgłos i przełożyły się na dobre wyniki sprzedażowe. Nie można jednak zaprzeczyć temu, że Opium są przepiękną i legendarną już kompozycją orintalno-przyprawową, która spowija skórę nutami goździków, śliwki, kadzidła i labdanum.

Yves Saint Laurent — perfumy to stylowa kropka nad i

Wiemy, że piękne i oryginalne Yves Saint Laurent perfumy cieszą się dużą popularnością w naszym sklepie. Znajdziesz u nas w 100% oryginalne perfumy, a także zamienniki, które są dopasowane do różnych rozpiętości budżetowych.

Zakładając markę Paryskie Perfumy, myśleliśmy o tym, że każdemu należy się dobre samopoczucie i odrobina przyjemności. Na co dzień tworzymy kompozycje, które odzwierciedlają piękno swoich oryginałów, a nad całym procesem czuwa profesjonalny perfumiarz.

Składniki do naszych perfum wybieramy szczególnie starannie, dbając o to, aby były one sprowadzanie tylko z Europy. Wysoki stopień zaperfumowania naszych kompozycji, ich długa trwałość i dobre odwzorowanie pierwowzorów sprawiają, że grono zadowolonych Klientek i zadowolonych Klientów stale się powiększa.

Nie musisz wierzyć nam na słowo, chcemy, aby każdy był zadowolony z zakupów na paryskie.pl, dlatego, jeśli nasza kompozycja nie wywoła Twojego entuzjazmu, możesz zwrócić ją w ciągu 90 dni od zakupu.