Perfumy Givenchy

Dla kogo
Typ zapachu
Marka
Pora roku
Okoliczność
Intensywność
1 - 6 z 6 produktów
 • Ange ou Demon

  Givenchy
  30ml394,10

  Zamiennik

  N° 284

  35,70

  Poznaj
 • Ange Ou Demon Le Secret

  Givenchy
  100ml550,00

  Zamiennik

  N° 504

  35,70

  Poznaj
 • Gentleman

  Givenchy
  100ml469,00

  Zamiennik

  N° 479

  35,70

  Poznaj
 • L’Interdit

  Givenchy
  80ml387,00

  Zamiennik

  N° 480

  35,70

  Poznaj
 • Irresistible

  Givenchy
  80ml379,00

  Zamiennik

  N° 478

  35,70

  Poznaj
 • Gentelman Only

  Givenchy
  100ml400,00

  Zamiennik

  N° 1

  35,70

  Poznaj

Co łączy Huberta de Givenchy, francuskiego projektanta mody, z filmem? Z pewnością są to kreacje, które zapisały się na stałe w kronice mody! Muzą dla słynnego projektanta była Audrey Hepburn, dla której szył nie tylko sukienki. Pierwsze Givenchy perfumy - L’Interdit to zapach, którego twarzą została również słynna Audrey.

Hubert de Givenchy i kostiumy dla największych gwiazd Hollywood

Słynny francuski projektant Givenchy zaczął swoją drogę zawodową od studiów nad rysunkiem, a równolegle zdobywał szlify pod okiem doświadczonych francuskich projektantów mody. Po kilku latach wytężonej pracy założył autorski dom mody we Francji i w roku 1952 wypuścił swoją pierwszą kolekcję ubrań damskich.

Kolejne pokazy oraz eleganckie, nowoczesne i proste projekty sprawiły, że kobiety zapragnęły nosić ubrania z metką Givenchy. Projektant zasłynął również dzięki wielkiemu ekranowi, ponieważ stworzył kilka ikonicznych strojów m.in. dla Audrey Hepburn.

Zaprojektował suknię balową, w której Hepburn wystąpiła w filmie Billy’ego Wildera Sabrina, ikoniczną czarną suknię ze Śniadania u Tiffany’ego, a także został nominowany do Oscara za najlepsze kostiumy w filmie Zabawna buzia, również z Hepburn w roli głównej.

Ponadto ubierał także żonę prezydenta USA Jacqueline Kennedy Onassis, aktorkę Elizabeth Taylor oraz legendę amerykańskiego Vogu’e - Diane Vreeland.

Givenchy - perfumy, które nie dają o sobie zapomnieć


Hubert de Givenchy dał światu mody nowe kroje bluzek, spódnic, żakietów i sukienek, a także zaproponował ozdobiony falbaną, dwuczęściowy kostium kąpielowy, czyli bikini. Lista osiągnięć francuskiego projektanta jest bardzo długa i wcale się tutaj nie kończy.

Pierwsze Givenchy perfumy, czyli słynne L’Interdit to kwiatowo-aldehydowa kompozycja, która doczekała się wielu późniejszych reinterpretacji, a najnowsza wersja z 2023 roku - L'Interdit Burning Neroli zbiera świetne recenzje.

Givenchy zapachy to kamienie milowe na kartach perfumiarskich kronik, ponieważ niemal za każdym razem są to kompozycje, które nie gasną rok po swojej premierze. Możemy przywołać tutaj kwiatowe Amarige i Hot Couture, orientalno-kwiatowe Ange ou Demon czy ikoniczną Organzę z tej samej rodziny zapachów.

Męskie Givenchy perfumy, których popularność nie słabnie to m.in. Pi, Gentleman i Givenchy pour Homme.

Givenchy - zapachy, które czarują na wiele sposobów


Jakiś czas temu stworzyliśmy firmę, w której pracuje zespół pasjonatek i pasjonatów zapachów. Profesjonalny perfumiarz tworzy kompozycje, do których składniki przywozimy tylko z obszarów Europy.

Paryskie Perfumy powstały, ponieważ uważamy, że każdemu należy się odrobina luksusu. Jedni kochają Givenchy perfumy w wersjach oryginalnych i właśnie takie flakony sprzedajemy w naszym sklepie internetowym, a drudzy chcą spróbować luksusowego zapachu w rozsądnym budżecie.

Na stronie paryskie.pl przeczytasz wiele pozytywnych opinii od naszych zadowolonych Klientek i zadowolonych Klientów, ale wcale nie musisz wierzyć im na słowo. Wybierz swoją kompozycję, potestuj ją i przekonaj się na własnej skórze, czy to jest prawdziwa miłość. Dajemy Ci 90 dni na zwrot, jeśli stwierdzisz, że to jednak nie jest to. Po prostu chcemy, aby wszyscy mogli być szczęśliwi.