Perfumy Chanel

Zobacz również:

Coco Chanel to jedna z najsłynniejszych Francuzek, która zrewolucjonizowała świat mody i pozostawiła po sobie projekty ubrań oraz perfum, które po dziś dzień są na modowym topie. Perfumy Chanel to klasyka w leksykonie perfumiarstwa - warto je poznać, aby dowiedzieć się, jak pachnie styl i elegancja!

Coco Chanel - francuska ikona mody i synonim elegancji

Coco Chanel miała wiele do powiedzenia w kwestii mody i konsekwentnie robiła to, w co wierzyła najbardziej - zmieniała podejście do mody codziennej. Wylansowała nowy sposób ubierania się, wyswobodziła kobiece sylwetki ze sztywnych form i dała im proste, sportowe fasony.

Do szerokiego obiegu wprowadziła również klasyczny model prochowca, spodnie dzwony, prosty golf, garsonkę w pepitkę oraz ikoniczne, rozpoznawalne pod każdą szerokością geograficzną perfumy Chanel No. 5.

Czy wiesz, że klasyczna Piątka Chanel powstała ponad 100 lat temu?! Jej wspaniała kompozycja, oparta w dużej mierze na aldehydach, a także na aromacie jaśminu, róży stulistnej i irysie sprawia, że perfumy Chanel na każdej osobie pachną zniewalająco.

Wiele aktorek i gwiazd kina było ambasadorkami tych perfum, ale chyba tylko jedna zasłynęła z wypowiedzi, która jest cytowana do dzisiaj… Otóż Marylin Monroe w wywiadzie radiowym powiedziała, że do snu zakłada na siebie tylko kilka kropli perfum Chanel No. 5!

Perfumy Chanel - który zapach wybrać?

Paleta zapachów Chanel to oczywiście nie tylko ikoniczna Piątka. Pośród pięknych perfum są również kompozycje kwiatowo-świeże, jak np. Coco Mademoiselle czy wspaniałe, szyprowe Chance Eau Tendre.

Marka Chanel, zapachy, które tworzy, to bez wątpienia synonim ponadczasowej klasy i elegancji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz cytrusowo-orientalne Chance, kwiatowo-orientalne Allure, czy drzewno-kwiatowe Egoiste Platinum, masz pewność, że otrzymasz pięknie skrojoną kompozycję, która sprawdzi się zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Perfumy Chanel to także świetny pomysł na prezent, ponieważ wiesz, że obdarujesz bliską Ci osobę ponadczasowym pięknem i klasą. Zapachy Chanel pięknie układają się na skórze o każdej porze roku.

Chanel zapachy - wybierz styl i klasę, które nie przemijają

Na stronie naszego sklepu internetowego paryskie.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji od marki Chanel, ale to jeszcze nie wszystko. Paryskie Perfumy to mały zespół, który tworzy własne kompozycje zapachowe.

Każda receptura wychodzi spod pióra profesjonalnego perfumiarza, a wszystkie składniki użyte do produkcji zapachów to esencje sprowadzane z Europy. Wychodzimy z założenia, że odrobina przyjemności i dobre samopoczucie należą się każdemu.

Nasze kompozycje są doceniane przez Klientki i Klientów, którzy chwalą intensywność oraz moc kompozycji, a także ich dobre odzwierciedlenie względem pierwowzorów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wysoką jakość w połączeniu z dobrą ceną.

Zachęcamy do wypróbowania naszych kompozycji i samodzielnej oceny. Zapoznaj się z perfumami, przetestuj je, a jeśli jednak Ci nie podpasują, to masz aż 90 dni na zwrot.