Perfumy Tom Ford

Zobacz również:

Tom Ford - projektant, scenarzysta, wizjoner

Młody Tom Ford zaczął studia z historii sztuki na uniwersytecie w Nowym Jorku, ale szybko z nich zrezygnował na rzecz projektowania architektury wnętrz. Przez ostatni rok studiów odbywał staż we francuskim domu mody Chloé, a później trafił do domu mody Gucci, w którym objął stanowisko dyrektora działu stylistów.

Po jakimś czasie został dyrektorem kreatywnym Gucci, co było milowym krokiem w jego karierze. Po kilku latach założył markę pod własnym imieniem i nazwiskiem, którą finalnie sprzedał po 17 latach za niebotyczną kwotę prawie 3 miliardów dolarów.

Tom Ford nakręcił również dwa pełnometrażowe filmy - Samotnego mężczyznę i Zwierzęta nocy. Za pierwszy tytuł otrzymał nominację do Złotego Lwa na 66. MFF Festiwalu w Wenecji, a za drugi obraz został uhonorowany Nagrodą Jury podczas 73. MFF w Wenecji.

Tom Ford - perfumy, które nie dają o sobie zapomnieć

W branży fashion amerykański projektant zajmował się nie tylko tworzeniem pokazów oraz wspaniałych kreacji do swoich kolekcji. Ford tworzył także zapachy o niebywałej wręcz mocy, intensywności oraz szlachetnym pięknie.

Tom Ford zapachy to przede wszystkim czarne, ciemne, aksamitne Black Orchid oraz białe, kremowe i zniewalające White Patchouli. Pierwszy zapach jest z kategorii kwiatowo-drzewnej i wyróżnia się ciepłymi, korzennymi aromatami trufli, czarnej porzeczki, ylang-ylang oraz kadzidła.

Tom Ford woda perfumowana White Patchouli to szyprowo-kwiatowe perfumy z akcentami białych kwiatów, kolendry, paczuli i piwonii. Ryflowane flakony skrywają eleganckie i kunsztowne kompozycje, które można nosić zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Każde kolejne zapachy Toma Forda to przede wszystkim odwzorowanie klasycznej elegancji, ale odczytanej w zupełnie nowoczesny sposób. Kompozycje orientalno-słodkie, drzewno-orientalne czy słodko-kwiatowe spodobają się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Tom Ford woda perfumowana lub zamiennik wysokiej jakości

Tworząc markę Paryskie Perfumy, mieliśmy na uwadze preferencje oraz potrzeby wielu osób, które szukają wysokiej jakości alternatyw dla oryginalnych zapachów. Nasze perfumy są przygotowywane przez profesjonalnego perfumiarza, a wszystkie składniki sprowadzamy z Europy.

Na stronie paryskie.pl znajdziesz wybór pomiędzy oryginałem (Tom Ford perfumy), a wysokiej jakości zamiennikiem z wielu różnych zapachów Toma Forda. Kompozycje Paryskich Perfum są chwalone m.in. za wysoki stopień zaperfumowania, świetną trwałość i przystępną cenę.

Nie musisz wierzyć na słowo, zamów i przetestuj naszą kompozycję, a jeśli stwierdzisz, że chcesz ją zwrócić, to masz na to aż 90 dni! Perfumy ze śladowym zużyciem przyjmujemy od ręki.