Perfumy Carolina Herrera

Dla kogo
Typ zapachu
Marka
Pora roku
Okoliczność
Intensywność
1 - 9 z 9 produktów

Wenezuelska projektantka Carolina Herrera założyła dom mody oraz stworzyła wiele modowych projektów, które sprawiły, że jej nazwisko na zawsze wpisało się kroniki mody. Perfumy Carolina Herrera to jedne z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji wśród minimalistycznych i nowoczesnych zapachów dostępnych na rynku.

Carolina Herrera zasłynęła spektakularnymi projektami

Carolina Herrera sporo czasu spędziła w Wenezueli, w której studiowała biochemię i z początku nie zajmowała się ani projektowaniem, ani modą. Dopiero kilka lat później, gdy przeniosła się do Nowego Jorku, stworzyła autorską markę i wypłynęła na szerokie wody świata fashion.

Wenezuelska projektantka zasłynęła dzięki temu, że stworzyła przepiękną kreację ślubną dla Caroline Kennedy. Od tego momentu Carolina Herrera zaczęła tworzyć kolekcje sukien ślubnych, o których marzyła niejedna panna młoda nie tylko z Ameryki.

Suknie ślubne są piękne, na długo zostają w pamięci, ale problem z nimi polega na tym, że zakłada się je tylko raz i na tym w zasadzie koniec. Herrera doskonale zdawała sobie z tego sprawę, dlatego zajęła się tworzeniem projektów z przeciwnego bieguna mody - eleganckich i praktycznych outfitów do pracy.

Klasyczna i elegancka biała koszula stała się - obok białej sukni ślubnej - elementem charakterystycznym dla domu mody Carolina Herrera.

Perfumy Carolina Herrera to odzwierciedlenie elegancji i stylu

Carolina Herrera cały czas poszukiwała nowych sposobów na to, aby wyrazić swoje uwielbienie dla klasycznej elegancji i kobiecego piękna. W 1988 r. stworzyła swój pierwszy zapach - perfumy Carolina Herrera.

Przezroczysty, strzelisty flakon skrywa esencję klasyki i kwiatowego piękna: kwiaty pomarańczy, brazylijskie drzewo różane, bergamotka, jaśmin oraz ylang-ylang. Po komercyjnym sukcesie, jaki odniosły perfumy Carolina Herrera, zapachy weszły na stałe do portfolio domu mody.

W 1997 roku powstał zapach 212 Carolina Herrera. Perfumy te to kwintesencja elegancji i szyku, przez wielu nazywana również esencją Manhattanu. Kwiatowo-drzewny aromat przykuwa uwagę dzięki nutom kaktusa, bergamotki i mandarynki, podbijanych przez nuty piżma czy drzewa sandałowego.

Kolejne zapachy Herrery to potwierdzenie wysokiej klasy, która objawia się minimalistycznymi i klasycznymi kompozycjami.

Carolina Herrera zapachy, które ubiorą Cię od stóp do głów

Wierzymy, że odrobina przyjemności to coś, na czym zależy każdej i każdemu z nas, zatem stworzyliśmy całą gamę kompozycji własnych, dopasowanych do potrzeb, gustu, a także do indywidualnego budżetu.

Na stronie naszego sklepu czeka na Ciebie zarówno Carolina Herrera woda toaletowa, jak i wiele perfum zamienników, które są chwalone przez nasze Klientki i naszych Klientów za trwałość i wysoki stopień zaperfumowania.

W zespole Paryskie Perfumy pracuje profesjonalny perfumiarz, który tworzy nasze formuły. Dbamy o jakość używanych surowców, dlatego wszystkie esencje sprowadzamy z Europy. Jeśli z jakiegoś powodu stwierdzisz, że kompozycja zapachowa nie odpowiada Ci, to bez problemu ją zwrócisz. Masz na to aż 90 dni!