Perfumy Carolina Herrera

Wenezuelska projektantka Carolina Herrera założyła dom mody oraz stworzyła wiele modowych projektów, które sprawiły, że jej nazwisko na zawsze wpisało się kroniki mody. Perfumy Carolina Herrera to jedne z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji wśród minimalistycznych i nowoczesnych zapachów dostępnych na rynku.

Carolina Herrera zasłynęła spektakularnymi projektami

Carolina Herrera sporo czasu spędziła w Wenezueli, w której studiowała biochemię i z początku nie zajmowała się ani projektowaniem, ani modą. Dopiero kilka lat później, gdy przeniosła się do Nowego Jorku, stworzyła autorską markę i wypłynęła na szerokie wody świata fashion.

Wenezuelska projektantka zasłynęła dzięki temu, że stworzyła przepiękną kreację ślubną dla Caroline Kennedy. Od tego momentu Carolina Herrera zaczęła tworzyć kolekcje sukien ślubnych, o których marzyła niejedna panna młoda nie tylko z Ameryki.

Suknie ślubne są piękne, na długo zostają w pamięci, ale problem z nimi polega na tym, że zakłada się je tylko raz i na tym w zasadzie koniec. Herrera doskonale zdawała sobie z tego sprawę, dlatego zajęła się tworzeniem projektów z przeciwnego bieguna mody - eleganckich i praktycznych outfitów do pracy.

Klasyczna i elegancka biała koszula stała się - obok białej sukni ślubnej - elementem charakterystycznym dla domu mody Carolina Herrera.

Perfumy Carolina Herrera to odzwierciedlenie elegancji i stylu

Carolina Herrera cały czas poszukiwała nowych sposobów na to, aby wyrazić swoje uwielbienie dla klasycznej elegancji i kobiecego piękna. W 1988 r. stworzyła swój pierwszy zapach - perfumy Carolina Herrera.

Przezroczysty, strzelisty flakon skrywa esencję klasyki i kwiatowego piękna: kwiaty pomarańczy, brazylijskie drzewo różane, bergamotka, jaśmin oraz ylang-ylang. Po komercyjnym sukcesie, jaki odniosły perfumy Carolina Herrera, zapachy weszły na stałe do portfolio domu mody.

W 1997 roku powstał zapach 212 Carolina Herrera. Perfumy te to kwintesencja elegancji i szyku, przez wielu nazywana również esencją Manhattanu. Kwiatowo-drzewny aromat przykuwa uwagę dzięki nutom kaktusa, bergamotki i mandarynki, podbijanych przez nuty piżma czy drzewa sandałowego.

Kolejne zapachy Herrery to potwierdzenie wysokiej klasy, która objawia się minimalistycznymi i klasycznymi kompozycjami.

Carolina Herrera zapachy, które ubiorą Cię od stóp do głów

Wierzymy, że odrobina przyjemności to coś, na czym zależy każdej i każdemu z nas, zatem stworzyliśmy całą gamę kompozycji własnych, dopasowanych do potrzeb, gustu, a także do indywidualnego budżetu.

Na stronie naszego sklepu czeka na Ciebie zarówno Carolina Herrera woda toaletowa, jak i wiele perfum zamienników, które są chwalone przez nasze Klientki i naszych Klientów za trwałość i wysoki stopień zaperfumowania.

W zespole Paryskie Perfumy pracuje profesjonalny perfumiarz, który tworzy nasze formuły. Dbamy o jakość używanych surowców, dlatego wszystkie esencje sprowadzamy z Europy. Jeśli z jakiegoś powodu stwierdzisz, że kompozycja zapachowa nie odpowiada Ci, to bez problemu ją zwrócisz. Masz na to aż 90 dni!