Perfumy Jimmy Choo

Zobacz również:

Malezyjski projektant Jimmy Choo jest obecnie znany na całym świecie, ale mało kto wie, że zaczynał od rzemieślniczej pracy w warsztacie szewskim swojego ojca, robiąc proste pary butów. Sławny Malezyjczyk przebył długą drogę, aby jego ubrania, torebki i perfumy stały się rozpoznawalne na całym świecie. A Wy? Które perfumy Jimmy Choo lubicie najbardziej?

Jimmy Choo - wielka kariera malezyjskiego projektanta mody

Jimmy Choo, a właściwie to Jimmy Chow, urodził się i wychował w Malezji w rodzinie szewców. Zmiana nazwiska nie wynikała z jego kaprysu, a jedynie z błędu, który wkradł się do aktu urodzenia.

Młody Jimmy Choo szybko nauczył się rzemiosła od swojego ojca, a jeszcze szybciej przerósł go w swoich wybitnych umiejętnościach. Późniejsza droga zawodowa potoczyła się dość wartko, ponieważ zaraz po studiach w Londynie został zatrudniony w firmie modowej.

Pierwszy sklep otworzył w 1986 roku w budynku po starym szpitalu, a już dwa lata później jego buty znalazły się na stronach Vogue. Jego kariera nabrała jeszcze większego rozpędu, gdy okazało się, że wśród wielbicielek szewskiego rzemiosła Jimmy Choo jest księżna Diana.

Pod koniec lat 90. butiki Jimmy'ego Choo znajdowały się już w Londynie, Los Angeles czy w Nowym Jorku. Jego buty zaczęły nosić Madonna, Victoria Beckham, Julia Roberts oraz Jennifer Lopez.

Jimmy Choo perfumy, które pachną nowoczesną elegancją

Jimmy Choo perfumy to kompozycje nowoczesne i bardzo współczesne, ponieważ najstarszy z zapachów ma zaledwie 12 lat! Jego pojawienie się na rynku perfumiarskim wywołało wielkie poruszenie, ponieważ za kreację perfum Jimmy Choo odpowiedzialny był Olivier Polge - syn legendarnego perfumiarza Jacques’a Polge’a.

Szyprowo-owocowe perfumy Jimmy Choo pięknie układają się na skórze, uwydatniając zmysłową paczulę i słodki karmel. Wiele późniejszych zapachów, które nawiązywały do pierwowzoru, zyskały dużą popularność wśród wielbicielek klasycznych perfum Jimmy Choo.

Jimmy Choo Fever to odsłona orientalno-waniliowa, Jimmy Choo Exotic z kolei są kwiatowo-owocowe, a Jimmy Choo Love pachną nutami szyprowymi i owocowymi. Poza tą grupą są jeszcze Jimmy Choo zapachy z serii Blossom (kwiatowo-owocowe), Flash (kwiatowe), a także męskie, aromatyczno-owocowe Jimmy Choo Man.

Jimmy Choo - zapachy, które zjednają sobie niejeden nos

Pomysł stworzenia marki Paryskie Perfumy zrodził się z przekonania, że każda osoba zasługuje na chwilę przyjemności. Jesteśmy świadomi, że niektórzy ludzie mają wielką miłość do oryginalnych Jimmy Choo perfumy, dlatego specjalnie dla nich oferujemy te wyjątkowe produkty w naszym sklepie.

Dla tych, którzy chcą zapewnić sobie elegancką przyjemność, ale w cenie dopasowanej do możliwości budżetu, stworzyliśmy kompozycje własne, za które odpowiada profesjonalny perfumiarz. Wszystkie składniki starannie selekcjonujemy i sprowadzamy je tylko z obszaru Europy.

Dzięki wysokiemu stopniowi zaperfumowania kompozycje Paryskich Perfum zyskują uznanie wśród naszych Klientek i Klientów. Nie musisz wierzyć nam na słowo, chcemy, aby każdy wybrał, to co kocha najbardziej. Jeśli nasza kompozycja nie będzie Ci pasować, to możesz ją zwrócić w ciągu 90 dni od daty zakupu.