Jak pachnieć latem?

Jak pachnieć latem?

Lato! Nareszcie JEST Nasze upragnione gorące lato. Każdy z Nas marzył już o wysokich temperaturach. Słońce opatuliło swymi promyczkami wszystko dookoła, a czy Ty zaopatrzyłaś/łeś się już w nowe zapachy?

Lato, a lżejsze zapachy

Czytając wstęp pomyślisz sobie, dlaczego miałbym zmieniać zapachy, które tak naprawdę wielbię całe życie? Absolutnie nic bardziej mylnego. Są dwa typy perfumoholików. Jednym z nich są osoby, które rzeczywiście trzymają się jednego zapachu, nie lubią zmian, a każda z nich i tak kończy się niepowodzeniem. Drugi typ to taki gdzie na każdą porę roku, okazję czy święta używany jest inny zapach.

Jaki więc zapach na ciepłe dni?

Zapytacie więc jakie perfumy najlepiej wybierać na ciepłe dni? Kochani lekkie, przede wszystkim delikatne i nie drażniące nozdrzy zapachy. Każdy z Nas dobrze wie, że skóra pod wpływem ciepła samoczynnie się ochładza. Co więc za tym idzie? Pocimy się. Intensywne perfumy w połączeniu z Naszym osobistym zapachem mogą dać niestety odwrotny zamiar do oczekiwanego. Najlepszą opcją będzie wybór perfum delikatnych, o nutach cytrusowych, połączonych z białymi kwiatami.
Lepiej popsikać się kilka razy więcej w ciągu dnia, niż wylać na siebie pół flakonu i wywierać niepotrzebną niechęć wśród osób przebywających wśród Nas.

Ciekawostka

Mamy dla Was ciekawą radę. Jeżeli lato daje się we znaki, a słupki temperatury rosną w ekspresowym tempie schowaj swój ulubiony zapach do lodówki. Schłodzony, zaaplikowany na skórę doda energii i zadziała lepiej niż poranna kawa 

Mamy dla Was kilka damskich oraz męskich propozycji zapachowych. Mamy nadzieję, że przypadną one Wam do gustu. Prosimy również o podanie swoich propozycji w komentarzach!

Udostępnij

Damskie propozycje

Męskie propozycje

Proponowane artykuły