30% rabatu na flakony 104ml! Kod: WELLNESS30
 
dni 0:0:0

Regulamin promocji SMART90

Regulamin promocji SMART90

Niniejszy Regulamin określa zasady promocji marketingowej SMART90 w sklepie internetowym paryskie.pl, prowadzonym przez firmę Paris Cosmetics sp. z o.o.
z siedzibą w Bukownie, przy ul. Leśna 44, 32-332 Bukowno, Polska.

  1. Promocja odbywa się w okresie od 20.05.2024r. od godz. 00:01 do czasu odwołania przez firmę Paris Cosmetics sp. z o.o.. O zakupie w czasie trwania promocji decyduje data i godzina złożenia zamówienia w sklepie internetowym.
  2. Promocja obejmuje produkty marki Paris Perfumes i nie łączy się z innymi promocjami.
  3. W trakcie trwania promocji klient może skorzystać z rabatu, obowiązującego na produkty Paris Perfumes, na poniższych warunkach:
    • rabat o wartości 20% na co 2, co 6, co 10 produkt, itd.
    • rabat o wartości 50% na co 3, co 7, co 11 produkt, itd.
    • rabat o wartości 90% na co 4, co 8, co 12 produkt, itd.
  4. Organizator promocji, firma Paris Cosmetics sp. z o.o. uprawniony jest do wprowadzania zmian w regulaminie w każdym momencie, w przypadku konieczności dostosowania Regulaminu do przepisów prawa, zaleceń, orzeczeń, interpretacji, wyroków, nakazów lub zakazów uprawnionych władz publicznych odnoszących się do usług, zmiany (w tym dodania) usług, zmiany danych organizatora, przeciwdziałania nadużyciom, konieczności korekty błędów pisarskich lub niejasnych sformułowań, które zostaną wykryte w regulaminie, wprowadzenie nowych platform lub narzędzi, świadczenia usług, zmiany w zakresie procedur w tym rezerwacji lub świadczenia Usług. W przypadku wprowadzenia zmian do Regulaminu, Organizator poinformuje o tym stronie internetowej paryskie.pl