Dzień Kobiet – promocja 2+1 – Nawet 33,3% zniżki

KONKURS

ROZSTRZYGNIĘTY!

GRATULUJEMY!

Konkurs rozstrzygnięty. Z wygranymi osobami skontaktujemy się poprzez e-mail. Prosimy o sprawdzenie poczty elektronicznej.

ODBIERZ SWOJĄ NAGRODĘ:
to takie proste!

W konkursie Paryskich Perfum KAŻDE zgłoszenie wygrywa! Wystarczy że zgłosisz swój zakup i udzielisz odpowiedzi na proste pytanie konkursowe – i gotowe, masz zagwarantowaną wygraną! Na wszystkich czeka nieograniczona ilość rabatów na następne zakupy!

Ale to nie wszystko – każde zgłoszenie to również szansa na jedną z głównych nagród: vouchery na zakupy w naszym sklepie lub

wyjątkowy wyjazd dla dwojga o wartości 5.000 PLN!

Twoja odpowiedź może być tak długa lub tak krótka, jak tylko chcesz – napisz, co podpowiada Ci serce! To wystarczy do gry o weekendowy wyjazd dla dwóch osób!

Jak wygrać?

To proste:

1. Zrób zakupy na dowolną kwotę w sklepie Paryskie
Perfumy między 10 lutego a 31 marca 2023 roku.

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej.

3. Wpisz w nim swój numer zamówienia.

4. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki jest
najlepszy prezent dla zmysłów?


5. Prześlij nam formularz

I gotowe! To Twoja szansa na romantyczny wyjazd dla dwojga!

Listę zwycięzców Nagrody Głównej oraz nagród dodatkowych ogłosimy 10 kwietnia 2023 roku w naszych mediach społecznościowych, wygranych poinformujemy również drogą mailową.

Powodzenia!

NAGRODY

NAGRODA GŁÓWNA #1

Wycieczka dla zmysłów

#2 500zł voucher na Paryskie Perfumy

#3 100zł voucher na Paryskie Perfumy

#4  Rabat dla wszystkich na kolejne zapachy

Formularz konkursowy

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TWOICH DANYCH OSOBOWYCH Organizator akcji promocyjnej wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby przetwarzanie danych osobowych jej uczestników odbywało się zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”). Dane osobowe uczestników akcji promocyjnej są niezbędne organizatorowi akcji jedynie w celu jej przeprowadzenia, szczegóły w REGULAMINIE.