Darmowa dostaw od 59zł | Jeszcze tylko

 
0:0:0

Perfumy na sylwestrowy bal

Perfumy na sylwestrowy bal

Każdy z Nas chce pięknie pachnieć na co dzień. Ale jak wiemy sylwestrowa noc zdarza się raz w roku, oprócz pięknych szykownych sukni i garniturów powinny ozdabiać Nas nieulotne nuty wystrzałowych perfum.

Perfumy, zima i jedyna taka noc…

31.12 Noc Sylwestrowa. Środek zimy, zaspy po kolana, a my bawimy się do białego rana. Jak jest więc z perfumami? Jak dobrać zapach? Wybrać ciepły zimowy zapach czy może orientalną intensywną bryzę?

Pamiętajmy jednak, że podczas doskonałej zabawy w ruchu nasze ciało oddaje ciepło i, co tu kryć, poci się. Wilgoć i temperatura wzmacniają intensywność perfum. Warto wziąć ten fakt pod uwagę wybierając się na imprezę sylwestrową, gdzie spodziewamy się sporej dawki rozrywki na parkiecie. Zostawmy więc swoje zabójcze nuty w domu, mocne zapachy z pazurem mogą okazać się trudne do zniesienia dla współtowarzyszy. Lepiej sięgnąć po uwodzicielskie, lecz nieco subtelniejsze perfumy na imprezę. Na takie okazje stworzone jest Good Girl od Caroliny Herrery, COCO MADEMOISELLE – Chanel czy Calvin Klein Euphoria. Te perfumy sprawią, że będziesz „widoczna”, przyciągniesz uwagę, jednak bez przykrego duszącego zapachu ????

Męskie zapachy na Nowy Rok

Każdy mężczyzna również chce zachwycać swoim zapachem. Mężczyźni jednak uważają, że im bardziej wyraziście pachną tym szybciej zostaną zauważeni. Tak to nie działa. Perfumy muszą być dobrane do każdego człowieka indywidualnie. Pamiętajmy o zasadzie przegrzewania organizmu. Im lepsza zabawa sylwestrowa tym bardziej duszące będą Wasze perfumy. Oto kilka propozycji męskich perfum idealnych pod kątem dobrej zabawy. Klasyczne perfumy, które zachwycają swoim połączeniem będą Hugo Boss – Szary Boss Bottled No.6, równie świetnie dobrane mogą okazać się INVICTUS – Paco Rabanne, trzecią kwintesencją męskości okazać się mogą Carolina Herrera – Bad Boy.

Podsumowując, jeżeli chcesz się dobrze bawić postaw na perfumy klasyczne, nie intensywne, aby nie zaczęły dusić Twojego tanecznego partnera/partnerki. Także pamiętajcie moi mili, aby nie wylewać na siebie pół flakonika perfum ????

Zobacz inne nasze materiały:

– Jak odpowiednio używać perfum?
– Jakie zapachy wybieramy zimą?
– Perfumy na ślub – jak je wybrać?

Udostępnij

Proponowane artykuły