Kup trzy a czwarty otrzymasz za 1 grosz! | Kod: 3SUM1

 

10 powodów dlaczego warto kupić odpowiedniki perfum

10 powodów dlaczego warto kupić odpowiedniki perfum

1. Zapach #Trwałość

Pierwsze pytanie jakie powinniśmy sobie zadać, to czym są odpowiedniki perfum i czym różnią się od oryginałów?

Odpowiedź jest prosta. W produkcji nie różnią się niczym. A składniki? Tutaj pojawia się sedno sprawy, bo aby produkt można było nazwać odpowiednikiem, trzeba go dobrze odwzorować. Dlatego też zatrudniani są specjaliści, którzy rozpracowują oryginalny zapach, a następnie przygotowują specjalistyczną recepturę o odpowiednich proporcjach. Ważne jest, aby producent nie oszczędzał na składnikach utrwalających, które są drogie i decydują o trwałości.

2. Cena

Drugie pytanie jakie powinniśmy zadać, to czemu odpowiedniki pojawiły się na rynku?

Wyprodukowanie perfum nie jest takie drogie jak się wydaje. Wysokie ceny oryginałów są związane z ogromnymi nakładami jakie ponoszą firmy na reklamę. Sztaby ludzi zatrudnianych w działach reklamy, reklama w telewizji, prasie, bankiety, bilbordy, wszystko z udziałem gwiazd światowej sławy. W związku z tym cena perfum zdominowana jest w głównej mierze kosztami reklamy i marketingu.

Udostępnij

3. Dobre opinie osób korzystających z odpowiedników

Jak przy każdym produkcie opinie klientów są najważniejsze i  jednocześnie mówią bardzo dużo o produkcie. Po wejściu na naszą stronę, czy fanpage na Facebooku można łatwo zobaczyć mnogość  pozytywnych komentarzy i fantastycznych recenzji na temat naszych produktów. Statystyki i opinie mówią jedno, klienci są zadowoleni i polecają odpowiedniki perfum!

4. Duży wybór

Ponieważ nie wymyślamy zapachów tylko je „rozpracowujemy”, możemy tworzyć kolejne wersje, gdy tylko nowy zapach pojawi się na rynku. Powoduje to, że każdy klient może u nas  znaleźć idealny zapach dla siebie. Zapachy możemy dobierać w zależności od okazji, nastroju, pory roku czy dnia, dopasować  do swojego charakteru, czy innego upodobania. Ogromny asortyment, jakim dysponujemy sprawia, że mamy nieograniczone możliwości.

5. Zamienniki są dla każdego

Są w zasięgu każdego portfela. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stać się dumnym właścicielem eleganckiego, subtelnego i pożądanego zapachu.

6. Jakość

Wybierając sprawdzonych sprzedawców odpowiedników perfum, będziesz mógł cieszyć się trwałym zapachem przez naprawdę długi czas. A przy tym nie wyczujesz różnicy miedzy nim, a oryginałem. Zamienniki są tworzone na podobnych bądź takich samych nutach zapachowych, jakie wykorzystują znane marki. Produkowane są z doskonałej jakości esencji, co zapewnia trwałość zapachów i doskonałe rozchodzenie się poszczególnych nut zapachowych.

7. Nasz odpowiednik to woda perfumowana

Są to mieszanki, które zawierają stężenie około 19% olejków eterycznych. Mikstury te są tak wydajne, jak czyste perfumy, a ich trwałość jest wysoka. Pozwalają cieszyć się zapachem nawet przez cały dzień. Wybierane są przez wiele kobiet i mężczyzn, ponieważ w stosunkowo rozsądnej cenie mamy zapach, który długo utrzymuje się na skórze.

Zobacz, czym różni się woda perfumowana od wody toaletowej?

Poziom składników zapachowych perfum dostępnych w naszym sklepie utrzymujemy na poziomie 19%, co klasyfikuje je jako wody perfumowane. A nie jak w innych przypadkach, 10% – woda toaletowa, 5% –  woda kolońska.

8. Wzbudzanie ciekawości

Dzięki temu, że w cenie jednego oryginału możesz kupić kilka odpowiedników, masz możliwość zmiany swojego zapachu znacznie częściej, niż było by to możliwe przy oryginalnych perfumach. Spowoduje to, że będziesz mieć przyjemność z ich stosowania, w zależności od nastroju wybierzesz zapach odpowiedni na daną chwilę, porę roku czy specjalną okazje, a Ci którzy będą czuć Twój zapach nie przyzwyczają się do niego, to może pomóc w wyrwaniu się z codziennej rutyny oraz dodatkowo wzbudzić zainteresowanie oraz pozytywne emocje.

9. Nie przepłacasz za flakon

Każda markowa firma sprzedaje swoje perfumy w designerskich często niezwykłych flakonach. Niestety za to również płacisz, a tak dokładnie to przepłacasz. A przecież w perfumach nie chodzi o wygląd tylko o zapach! Nasz klasyczny flakon jest stworzony tak, aby ładnie wyglądał i cieszył właściciela. To ty i twój zapach ma być niezwykły, a nie opakowanie twoich perfum.

10. Testowanie

ażnym argumentem jest testowanie perfum. Możesz z niego korzystać w naszym sklepie. Zamawiając u nas perfumy możesz je zwrócić, mimo tego, że ich użyłeś. Przetestuj zapach dwukrotnym psiknięciem, jeśli Ci nie odpowiada masz 90 dni na zwrot. Korzystając z darmowej dostawy przy zakupie powyżej 115 zl, za przyjemność testowania nie zapłacisz nawet złotówki!