PREZENT: Obniżony próg darmowej dostawy na 99 zł

Jakie wybrać perfumy na ślub?

Jakie wybrać perfumy na ślub?

Wiele osób przed ślubem nawet nie myśli o perfumach. Najważniejszy jest piękny wygląd, dekoracja sali, kościoła, oprawa muzyczna… A gdzie w tym wszystkim nietuzinkowy zapach? To właśnie on ze wszystkich zmysłów pozostawia najwięcej wspomnień. ღ

To zrozumiałe, że przy gonitwie za dopięciem wszystkiego na ostatni guzik jesteśmy w stanie zapomnieć o takim drobiazgu jak malutki flakonik perfum. Jednakże Nasz nos, jest skarbnicą wspomnień. Po kilku latach, wspominając ten najpiękniejszy dla Nas dzień – nie zdjęcia, czy nagrania przypomną Nam co wtedy czuliśmy. Oczywiście wyjątkowość pamiątek nie umywa się do piękna perfum.

Jak było z Wami? Mieliście swoje unikatowe perfumy na ślubie, czy jesteście na etapie poszukiwań?

Na ostatnią chwilę…

W dobie ostatniego roku, niestety nic nie jest pewne. Nawet Nasz własny ślub… Co nie zmienia faktu, czy miałoby to być swojskie weselicho na +200 osób czy kameralne przyjęcie w gronie rodziny – zawsze pozostaną wspomnienia. Jak więc wybrać odpowiednie perfumy aby te wspomnienia nie wywietrzały razem z pustym flakonikiem?

Wyboru zapachu nie powinno się zostawiać na ostatnią chwilę. Jeżeli nie mamy swojego jedynego ulubionego zapachu powinniśmy zacząć testować już od początki wizji o ślubie. Zapach jest również bardzo ważnym dodatkiem do garderoby. Powinien pasować do całej kompozycji jak spinki do mankietów czy bukiet ślubny do butonierki. Niestety większość osób po prostu na szybko bierze pierwszy lepszy flakonik i wylewa na siebie pół buteleczki przed samym wyjściem do kościoła. Innymi słowy takiemu zachowaniu mówimy stanowcze NIE.

Zobacz, jak wybrać:

– perfumy na Dzień Mamy
– perfumy na Dzień Taty

Strzała amora?

W paryskich perfumach masz możliwość testowania produktów, aż przez 90 dni. Także bez wahania można zamówić kilka najmniejszych flakoników, sprawdzić jak pachną, jak zachowują się na skórze, czy nie przytłaczają swoją intensywnością, a może akurat będzie wśród nich ten, który trafi Cię strzała amora? Resztę oczywiście można zwrócić za pomocą szybkich bezpłatnych zwrotów paczkomatem bez podawania przyczyny 🙂

Wyjątkowy zapach

Szukasz perfum, które jako jedyne będą nosiły nazwę “Ślubne perfumy”? Masz wiele ulubionych kompozycji, jednak każda z nich przypada na inną okazję? Masz chęć znalezienia idealnego, wymarzonego zapachu, który będzie pięknie wyglądał na półce ale i wyjątkowo będzie się go “nosić”? Świetnie, że trafiłaś akurat na ten wpis. Mamy dla Ciebie poniżej kilka rad jak zdecydować się na konkretny wybór.

A może to właśnie Ten?

Każde poszukiwania “tego jedynego” są bardzo ciężkie i pełne wyrzeczeń. Przede wszystkim musimy zacząć od ustalenia czego tak naprawdę szukamy (chociaż mniej więcej).

Nasza wyobraźnia jest dość bogata, dlatego jako pierwsze primo należy pomyśleć o :

  • W jakim miesiącu bierzemy ślub?
  • Jaka to pora roku?
  • Jaka może być tego dnia pogoda?
  • W jakim stylu odbędzie się wesele? (Rustykalny, Klasyczny, Minimalistyczny, a może Królewski? )
  • Jakie kwiaty będą główną dekoracją.

Jeżeli już odpowiesz sobie na te kilka pytań to będziesz mieć zarys tego czego szukasz. Bardzo ważną rolę przy wyborze perfum – nie tylko ślubną, odgrywa pora roku oraz pogoda. Jeżeli postanowiliście pobrać się latem, oczywistym będzie, że intensywne perfumy nie będą dobrym wyborem. Skóra pod wpływem ciepła samoczynnie się ochładza wytwarzając pot. Niestety w tak ważnym dla Nas dniu dochodzi jeszcze stres, ewentualna późniejsza zabawa na sali weselnej, co idzie za tym? Mocne zapachy nie zdadzą egzaminu… Warto więc pamiętać o umiarkowaniu, lepiej częściej delikatnie się pokropić, niż wylać na siebie jednorazowo pół flakonu.

Dowiedz się:

Łagodna biel…

Najlepszym rozwiązaniem, byłoby wybranie perfum pasujących do wszystkiego… Niestety często nie jesteśmy w stanie zgrać każdego punkciku w idealną całość. Dlatego osoby zawierające związek małżeński decydują się przeważnie na zapachy dopasowane do koloru przewodniego ślubu. Delikatne, subtelne, niosące się ale nie przytłaczające.

Oto kilka propozycji zapachowych dla Pań i Panów stających na ślubnym kobiercu:

Udostępnij

Damskie

Męskie

A WY, JAKIE PERFUMY WYBRALIŚCIE NA SWÓJ ŚLUB? PO CZYM POZNALIŚCIE, ŻE TO TE WŁAŚCIWE? A MOŻE WIELKI DZIEŃ JESZCZE PRZED WAMI, ALE MACIE JUŻ JAKIŚ POMYSŁ? PODZIELCIE SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ W KOMENTARZU!