PREZENT: Obniżony próg darmowej dostawy na 99 zł

Czy odpowiedniki perfum są dobrym pomysłem na prezent świąteczny?

Czy odpowiedniki perfum są dobrym pomysłem na prezent świąteczny?

Perfumy to chętnie wybierany prezent na rozmaite okazje. Niejednokrotnie zastanawialiście się pewnie co kupić drugiej osobie pod choinkę?

Znana marka, eleganckie opakowanie i szykowny paryski flakonik czynią perfumy podarunkiem pożądanym i luksusowym, który świetnie sprawdza się w każdej sytuacji.

Piękny zapach zamknięty w szklanej butelce można podarować zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Jednak, by upominek w postaci perfum był trafiony warto poznać kilka zasad, którymi powinniśmy się kierować przy ich wyborze.

Czym kierować się podczas wyboru perfum na prezent?

Oczywiście kupując perfumy jak i dla siebie, czy to dla bliskiej osoby, musimy się dobrze zastanowić, każdy zapach posiada inne specyfikacje, inne nuty zapachowe.

Pomyślisz sobie, kupię coś uniwersalnego, niestety… Nie ma perfum uniwersalnych. Każdy człowiek ma inne receptory węchu, inne upodobania czy po prostu pogląd na świat. Co również bardzo wpływa na wybór perfum. Jedni oczywiście wolą perfumy delikatne, drudzy bomby orientalnych nut.

Dlatego pamiętajcie, jeżeli decydujecie się na wręczenie upominku w postaci perfum, należy przede wszystkim kierować się gustem osoby obdarowywanej ???? Jeżeli jednak nie znamy upodobań zapachowych drugiej osoby zachęcamy do skorzystania z Dopasowania Perfum na naszej stronie internetowej. Wystarczy odpowiedzieć na parę prostych pytań dotyczących osobowości drugiej osoby i wyświetli się kilka perfumowych propozycji ????

Jakie perfumy na prezent wybrać?

Nasze odpowiedniki są wysokiej jakości perfumami. Zachwycają swą kompozycją zapachową i są doskonałym pomysłem na prezent, który pokocha nie tylko kobieta, ale i mężczyzna.

Kluczem do sukcesu jest jednak wybór odpowiedniej kompozycji zapachowej, będącej dostosowanej do wieku, charakteru, stylu życia, ale przede wszystkim do gustu osoby, której mamy zamiar wręczyć prezent.

Jeżeli jednak nie mamy możliwości dowiedzieć się jakie konkretnie nuty zapachowe odpowiadają obdarowywanemu, ani nie znamy jej na tyle aby spróbować wykorzystać naszą aplikację dopasowującą, musimy kierować się wyborem zapachów bezpiecznych tzn. zapachów delikatnych, lekkich, subtelnych. Częstym wyborem są również Nasze zapachowe bestsellery. Są one tak popularne, że przynajmniej 3/5 osób z którymi mijamy się w sklepowej alejce ma na sobie rozpyloną bryzę jednego z nich. Bestseller inaczej nazywany zapachem klasycznym na pewno spodoba się większości osób. Perfumy to gustowny prezent, możemy mieć pewność, że sprawi on przyjemność każdej bliskiej nam osobie.

Zobacz inne materiały poradnikowe:

Udostępnij

A może tak Paczka dla całej rodzinki?

To zapach, który wybierasz najczęściej, więc jest niczym Twoja wizytówka. Powinien być lekki i nieprzytłaczający dla otoczenia. Przebywanie w towarzystwie osoby, która obficie spryskuje się ciężkimi kompozycjami, może być niekomfortowe np. dla  Twoich współpracowników. Dlatego w tym przypadku wybierz zapachy o delikatnych nutach kwiatowo-owocowych, czy rześkich i szyprowych. 

Rozpieść zmysły swojej rodziny paczką dla Was wszystkich. Wspólnie wąchajcie, wybierajcie, porównujcie z najpiękniejszymi zapachami świata. Każdy lubi wąchać perfumy! Wspólnie jest to jeszcze przyjemniejsze. Z naszą paczką Magię Świąt masz gwarantowaną.

Wspólna paczka dla całej rodziny to wspaniała atrakcja na Święta, zarówna dla dorosłych jak i dla dzieci. Gwarantujemy Ci, że cała rodzina wpadnie w szał wąchania perfum, a Ty poczujesz, że był to jeden z lepszych prezentów jaki mogłeś podarować najbliższym.